מחפשים רשימת עורכי דין בתל אביב? השתמשו בשירות חינם להתאמת עורכי דין מומחים תוך דקות!
3 7 5 5
אנשים השתמשו בשירות זה.

סמנו עורכי דין מהרשימה ומלאו פרטים בטופס למעלא כדי לפנות לעורכין הדין הרצויים מהרשימה

רשימת עורכי דין בתל אביב:

אין ספק שהעיר שבה ניתן למצוא את רשימת עורכי הדין העשירה והצפופה ביותר היא בתל אביב- עיר שלא יודעת הפסקה גם מהבחינה הזו. כדי לעשות סדר בדברים ובמגוון העצום הזה, קם אתר אינטרנט ייעודי שמרכז את עורכי הדין הפעילים בעיר הגדולה תחת קורת גג אחת. אתר האינטרנט אמור לסייע במלאכת הסינון המאתגרת שמצפה לתושבי תל אביב בחיפושם אחר עורך דין מתאים. כיצד? ראשית, באתר מופיעה האפשרות לסנן עורכי דין תל אביביים לפי תחום התמחותם, מה שמלכתחילה חוסך את הצורך לעיין בהתמחויות לא רלוונטיות. שנית, כל השמות המופיעים באתר ניתנים להקלקה, כאשר ההקלקה מובילה את הגולש לכרטיס האישי של כל עורך דין.
img
מה זה עוזר לי?

לכרטיס האישי יש משקל חשוב בתהליך הסינון, שכן הוא נועד לערוך היכרות בין הגולש לבין עורך הדין. כמובן שמדובר בהיכרות שטחית המבוססת אך ורק על הנתונים המופיעים בכרטיס ולמרות זאת- ההיכרות הזו מספיקה כדי לבצע סינון של עורכי דין שלא מצאו חן בעיניכם. אילו פרטים מופיעים בכרטיס האישי? בראש ובראשונה המידע המקצועי, כמו לדוגמא: שנות ניסיון, הכשרה, לקוחות ידועים וכו'. כמו כן, בכרטיס האישי ניתן למצוא את תמונתו של עורך הדין ואפילו מספר פרטים אישיים אודותיו. על סמך המידע המופיע בו ועל סמך האינטואיציה האישית שלכם, סביר להניח שכבר בשלב הזה תוכלו להוציא מתוך המשוואה כמה עורכי דין שלא מצאו חן בעיניכם מסיבות שונות.

כעת נותרתם עם רשימת עורכי דין, אשר לכל אחד ואחד מהם יש את הפוטנציאל להפוך לאיש המקצוע שייצג אתכם. איך בכל זאת מבצעים את הסינון הסופי? לשם כך תצטרכו לדלג לשלב החשוב ביותר בתהליך המיון והוא שלב קביעת הפגישות האישיות. במהלך הפגישה האישית, כל המידע שקראתם בכרטיס האישי אמור לקבל ביטוי וכך תוכלו להתרשם האם אכן יש לו אחיזה במציאות או שמא מדובר בניסיונו של עורך הדין לפאר את עצמו על הנייר. במהלך הפגישה הזו תוכלו לבחון את הדינאמיקה שתיווצר ביניכם לבין עורך הדין ולבדוק האם זה האדם שיוכל לייצג אתכם על הצד הטוב ביותר. כבר בפגישת ההיכרות מומלץ לא לבזבז זמן לריק אלא להציג בפני עורך הדין את נסיבות המקרה שלכם. עורך דין מקצועי יידע להעניק לכם כמה טיפים ראשוניים אך חשובים כבר בשלב הזה.