מחפשים רשימת עורכי דין בחיפה? השתמשו בשירות חינם להתאמת עורכי דין מומחים תוך דקות!
3 7 5 5
אנשים השתמשו בשירות זה.

סמנו עורכי דין מהרשימה ומלאו פרטים בטופס למעלא כדי לפנות לעורכין הדין הרצויים מהרשימה

רשימת עורכי דין בחיפה:

כל מי שחיפש אי פעם עורכי דין בחיפה, יודע שהדרך הקלה ביותר לאתר את איש המקצוע המתאים היא מתוך רשימה באתר ייעודי. הסיבה לכך נובעת מכמות עורכי הדין הרשומים ופעילים בעיר חיפה- כמות גדולה, אשר יוצרת קושי לאתר באופן עצמאי את האדם המתאים לתפקיד. רשימה וירטואלית מסייעת לעשות סדר בשפע וממקדת את החיפושים רק למאגר עורכי דין רלוונטיים. כדי שרשימה כזו תהיה יעילה- עליה להיות יותר מאינדקס כללי- אלא לספק לגולשים ערך מוסף אשר יוכל לסייע להם בבחירתם. הערך המוסף הזה מתבטא בכרטיס אישי ובו מופיעה האינפורמציה המלאה אודות עורך הדין שעל שמו הקשנו. המידע הזה עורך בינינו לבין עורך הדין המופיע ברשימה, היכרות עמוקה יותר, כך שלא מדובר ברשימה שרירותית עם שמות ופרטי התקשרות בלבד אלא למעשה בעולם תוכן לכל דבר.
img
אז איך מסננים?
הרשימה הוירטואלית אמנם מציגה לנו את עורכי הדין הפעילים בחיפה, אך לא די בכך כדי לבצע בחירה מושכלת בייצוג המתאים. ראשית, יש לסנן את הרשימה לפי התמחויות, שכן אם אנו זקוקים לייצוג בדיני עבודה, יהיה זה מיותר שברשימה יופיעו גם עורכי דין חיפאים לענייני פלילים. שנית, מומלץ כאמור לבקר בכרטיסים האישיים של עורכי הדין שנותרו ברשימה ולהתרשם מהרקע המקצועי שלהם בתחום. ברשימה הוירטואלית יופיעו עורכי דין עם כרטיס אישי עשיר ושופע במידע, לצד עורכי דין שהכרטיס שלהם הוא דל ופחות מרשים. מדובר בשלב הכרחי נוסף בדרך לסינון הסופי.

אם עברתם בצורה יסודית על הכרטיסים האישיים של עורכי הדין, סביר להניח שבשלב הזה נותרתם עם קומץ אנשי מקצוע, בעלי הרקע המתאים ביותר לתפקיד. גם הפעם העבודה שלכם לא מסתיימת כאן אלא מומלץ לקבוע פגישת ייעוץ ראשונית עם השמות שנותרו ברשימה. זו הזדמנות פז לאמת את המידע שהופיע בכרטיס האישי אך גם (ובעיקר) להתרשם מאישיותו וקשריו של עורך הדין ממקור ראשון. אישיותו והדינאמיקה שנוצרת עם עורך הדין, הם שני פקטורים חשובים שיכולים לקבוע את מידת התיק, לא פחות מניסיון ורקע מקצועי. כמו כן, מדובר בשני פקטורים שניתן לבחון רק פנים מול פנים וזו הסיבה שהשלב הזה הוא קריטי כל כך.