מחפשים רשימת משרדי עורכי דין? השתמשו בשירות חינם להתאמת עורכי דין מומחים תוך דקות!
3 7 5 5
אנשים השתמשו בשירות זה.

סמנו עורכי דין מהרשימה ומלאו פרטים בטופס למעלא כדי לפנות לעורכין הדין הרצויים מהרשימה

רשימת משרדי עורכי דין:

מי שמעוניין למצוא משרד עורכי דין שיעניק לו שירות בתחום התמחות ספציפי, בוודאי מכיר את הנוהל הקבוע: ביקור באתרי אינדקס שיפרשו בפניו רשימות על גבי רשימות של משרדי עורכי דין, אשר לא רומזות דבר לגבי איכותן ומספקות רק פרטים סטנדרטיים כמו שמות ומספרי טלפון. חיפוש משרד עורכי דין מתוך רשימה כזו עשוי להיות מייאש ואף לא יעיל. כדי לספק מענה אלטרנטיבי, הוקם אתר המרכז תחת קורת גג אחת את רשימת משרדי עורכי הדין הפעילים בארץ. באמצעות חלוקה לקטגוריות, ניתן לפלח את הרשימה לפי התמחויות ותתי התמחויות, כמו גם לפי אזור גיאוגרפי.
img
מה השתנה כאן?

בשלב הזה אתם בוודאי תוהים מה השוני בין האתר הזה לבין כל אותם אתרי אינדקס אחרים? ובכן, מדובר כאן על שינוי יחיד בסך הכל, אך משמעותי מאוד: על כל משרד עורכי דין המופיע ברשימות ניתן להקליק ולהגיע לכרטיס האישי שמייצג את המשרד. כאן כבר לא מדובר במידע יבש בלבד, אלא הכרטיס האישי מהווה את תעודת הזהות של המשרד ברשת. כאן תוכלו להכיר את השותפים שהקימו את המשרד, את עורכי הדין המועסקים בו, את שנות הוותק של המשרד ותיקי עבר ידועים. מאחר שכל כרטיס שונה מהקודם, כך גם הרושם שייחקק בראשכם ישתנה מכרטיס לכרטיס. כרטיסים של משרדים אחדים עלולים להרשים אתכם מאוד, בעוד שכרטיסים אחרים יחזקו את התחושה שזה לא מה שאתם מחפשים- וזה לגיטימי. הצפי הוא שתוכלו לבצע סינון מהותי למדי כבר בשלב הזה ומבלי להכיר את הנשמות הפועלות 'בלייב'.

אם כבר הזכרנו את ההיבט החי, זה מביא אותנו לשלב הסופי של הסינון, השלב שבו תכירו את המשרדים הספורים שנותרו ברשימה שלכם- במציאות. מכירים את הביטוי המפורסם 'אין טוב ממראה עיניים'? -הוא תופס גם במקרה הזה וזאת למרות האינפורמציה הרבה שסיפק לנו האתר. ישנם קריטריונים מסוימים שלא ניתן לבטא באמצעות הכרטיס האישי, כמו למשל קריטריון האדיבות של המשרד או קריטריון תשומת הלב שיכול המשרד להקדיש לכל לקוח. אלה פקטורים שתוכלו להתרשם מהם רק ממקור ראשון ולכן כדאי להתייחס לפגישה הזו ברצינות, גם אם נדמה לכם שלכאורה הכרתם את המשרד המדובר היטב רק על סמך הכרטיס האישי שלו.