מחפשים עורכי דין לענייני משפחה? השתמשו בשירות חינם להתאמת עורכי דין מומחים תוך דקות!
3 7 5 5
אנשים השתמשו בשירות זה.

סמנו עורכי דין מהרשימה ומלאו פרטים בטופס למעלא כדי לפנות לעורכין הדין הרצויים מהרשימה

עורכי דין לענייני משפחה - עורך דין לענייני משפחה:

כשאנו חושבים על המשפחה שלנו, באופן אוטומטי מצטיירת אצלנו בראש תמונה אהודה ואוהבת. אלה לא האסוציאציות שמתעוררות אצל כולם, במיוחד כשכסף עומד על הפרק, מה שעשוי לייצר קונפליקטים מהותיים בעת הגירושין או חלוקת הירושה לדוגמא. במצבים כאלה, יש להיעזר בעורכי דין לענייני משפחה, אך הבעיה המהותית בקביעה הזו היא שיש כל כך הרבה עורכי דין בתחום ההתמחות הזו, עד שקשה לדעת מיהו עורך דין איכותי שעליו ניתן לסמוך ומי לא. במטרה להקל ולו במעט על הקושי הזה, הוקם אתר המרכז את כל עורכי הדין הפעילים, לרבות עורכי דין לענייני משפחה, תחת קורת גג אחת. באמצעות הקלקה אחת ניתן לבצע סינון ולמפות את כל עורכי הדין לענייני משפחה על סמך אזור גיאוגרפי, במטרה לצמצם את החיפוש באופן משמעותי.
img
הכרטיס האישי- מה הוא אומר עלייך?

בשלב הבא תתבקשו לבצע סינון איכותי יותר וזאת באמצעות הכרטיסים האישיים העומדים לרשותכם. למה הכוונה? לאחר שתקליקו על שמו של עורך דין מסוים, תוכלו לקבל גישה לכרטיס האישי שלו. כרטיס אישי זו מעין תעודת זהות מקצועית ובה מפורטת השתלשלות דרכו המקצועית של אותו עורך דין, החל משלב קבלת ההכשרה ועד לנקודה בה נמצא כיום, כולל שנות הוותק שלו בתחום, לקוחות עבר ידועים ועוד. מאחר שמדובר במידע מקצועי מפורט, הוא מאפשר לכם לערוך היכרות וירטואלית עם אותו עורך דין ואפילו לגבש את הרושם הראשוני שלכם ממנו. על אף שכל עורך דין ינסה להשתמש בכרטיס האישי לטובת התועלת השיווקית שלו, אתם עלולים לגלות בכל זאת כי חלק מהכרטיסים האישיים מוצאים חן בעיניכם יותר וחלק פחות- ולכן יהיה זה לגיטימי לבצע ניפוי על סמך אותן תחושות. המטרה היא שתסיימו את השלב הזה כשברשימתכם כמה שמות בודדים בלבד, שמהווים את הטופ של הטופ.

בשלב השלישי והאחרון, תתבקשו להרים טלפון ולקבוע פגישה אישית עם השמות שנותרו ברשימה. עוד לפני הפגישה, מומלץ שתכינו שיעורי בית ותחפשו כל מידע רלוונטי ברשת לגבי עורך הדין שעמו אתם מתעתדים להיפגש, כמו למשל המלצות או אפילו אזהרות של לקוחות עבר.