מחפשים עורך דין פלילי בירושלים? השתמשו בשירות חינם להתאמת עורכי דין מומחים תוך דקות!
3 7 5 5
אנשים השתמשו בשירות זה.

סמנו עורכי דין מהרשימה ומלאו פרטים בטופס למעלא כדי לפנות לעורכין הדין הרצויים מהרשימה

עורך דין פלילי בירושלים:

תחום הפלילים הוא ללא ספק התחום המורכב ביותר במערכת המשפט, היות והוא נוגע בסוגיות קשות כמו אונס, הלבנת הון, קבלת שוחד ואפילו הריגה או רצח. מכאן נובע שההתנהלות שלכם בתיק והייצוג שתבחרו- עשויים להשפיע במידה רבה על עתידכם. לקוחות רבים גילו שחייהם השתנו מן הקצה אל הקצה לאחר שנפלה ההכרעה בתיק הפלילים בו היו מעורבים, ברוב המקרים עקב הבחירה בעורך דין לא מתאים. בירושלים, בירת ישראל, ניתן למצוא כמות גדולה מאוד של עורכי דין תחת כל תחום התמחות- גם תחום הפלילים. מאחר שמדובר בתחום הדורש בחירה מהירה ולא רק איכותית, אין ספק שיש צורך לגבש מנגנון סינון אפקטיבי ביותר. בדיוק מהסיבה הזו ועל מנת להקל על תהליך הסינון, הוקם אתר אינטרנט ייעודי המאגד את כל עורכי הדין לענייני פלילים באזור ירושלים- תחת קורת גג וירטואלית אחת.
img
איך זה עוזר לנו?
ראשית, באמצעות האתר ניתן למיין את עורכי הדין, כך שמלכתחילה תוכלו לעיין ברשימה מפולחת לפי אזור גיאוגרפי ותחום התמחות. שנית והפעם מדובר בכלי החשוב ביותר- באתר ישנה אופציה להקליק על שמותיהם של עורכי הדין, במטרה להגיע לכרטיס האישי שלהם. הכרטיס האישי הוא מעין כרטיס הביקור הוירטואלי של עורך הדין והוא מכיל את כל האינפורמציה שאותו עורך דין ירצה שתדעו עליו, החל מהרקע המקצועי שלו ועד ל'אני מאמין' שלו וגישתו ללקוחותיו. כבר בשלב הזה תוכלו לנפות החוצה כרטיסים אישיים שלא הצליחו לעבור את בחינות הסף שלכם, בין אם באשמת מידע לוקה בחסר או תחושת בטן שמרמזת רעות.

על אף שהכרטיס האישי משמש אינדיקציה לגבי איכותו של עורך הדין, לא ניתן להסתמך רק עליו כדי לבצע החלטה סופית. פעמים רבות עורכי דין מבקשים לצייר תמונה מסוימת המציגה באור מחמיא את שירותיהם, כשבפועל המציאות לא תמיד פוגשת את מה שנכתב בכרטיס. לכן, חשוב מאוד להעמיד את הכרטיסים האישיים במבחן האמת באמצעות שורה של פגישות אישיות, שנועדו לאפשר לכם בין השאר גם לבחון את הדינאמיקה שלכם מול עורך הדין. האם יש לכם שפה משותפת? האם התקשורת ביניכם נעימה? אלה כולן שאלות שחשוב לענות עליהן לפני ביצוע הבחירה הסופית.