מחפשים עורך דין פלילי? השתמשו בשירות חינם להתאמת עורכי דין מומחים תוך דקות!
3 7 5 5
אנשים השתמשו בשירות זה.

סמנו עורכי דין מהרשימה ומלאו פרטים בטופס למעלא כדי לפנות לעורכין הדין הרצויים מהרשימה

עורך דין פלילי - עורכי דין פליליים:

תחום הפלילים הוא ללא ספק התחום הרגיש ביותר במערכת המשפט, היות והוא דן בנושאים חמורים כמו אונס, הלבנת הון, שוד, מקרי אלימות ועוד. מכאן גם נובע שהעונשים העומדים על הפרק עלולים להיות חמורים מאוד ולשנות את חייהם של המעורבים מהקצה אל הקצה. לכן, ברגע שעולה חשד למעורבות בפלילים, חשוב לפנות לעורך דין איכותי שיידע להעניק ייעוץ מקצועי לאורך כל התהליך. נשאלת השאלה- מה עושים במידה וזו המעורבות הראשונה שלנו במקרה כזה ולא ידוע לנו לאן לפנות כדי להשיג ייצוג מקצועי? הרי זה תחום מאוד דיסקרטי ולכן המעורבים בו לא ששים לחלוק המלצות. בדיוק למטרה זו הוקם אתר המאגד תחת קורת גג אחת את עורכי הדין הפעילים במדינה, בין היתר גם בתחום הפלילים. באמצעות סינון פשוט תוכלו לקבל רשימה מדויקת יותר של עורכי דין גם על פי האזור הגיאוגרפי שבו אתם מחפשים שירות.
img
הלאה לאן?

כשמחפשים עורך דין לענייני פלילים יש שני פקטורים חשובים שיש לקחת בחשבון: זמן ואיכות. את סוגיית הזמן כבר פתרנו כשביצענו סינון ראשוני באתר, אך מה לגבי סוגיית האיכות? הרי הסינון לא מעניק לכך פתרון. למרבה המזל, באתר ישנם כלים נוספים שמסייעים בסינון, כמו למשל הכרטיסים האישיים של עורכי הדין אליהם ניתן להגיע באמצעות הקלקה. באמצעות הכרטיס האישי תוכלו להכיר את עורך הדין המיוצג על ידו ברמה וירטואלית וללמוד רבות אודות הרקע המקצועי שלו. על פניו נראה שזו היכרות שטחית יחסית למה שהיכרות פנים מול פנים יכולה להציע, אבל בפועל, אתם עשויים לגלות כי ניתן ללמוד רבות אודות איש המקצוע על סמך הנתונים שבחר לחשוף בכרטיסו.

הצפי הוא שעל סמך המידע הזה תוכלו לבצע סינון מעמיק יותר, עד שלבסוף תישארו עם כמה שמות בודדים ברשימה. כעת על מנת לבצע סינון סופי, תתבקשו לצאת לסדרת פגישות עם השמות שנותרו. המטרה היא שתערכו היכרות אמיתית עם המועמדים הסופיים ותוכלו להתרשם האם המידע שהופיע בכרטיסים האישיים שלהם תואם את המציאות. לעולם לא ניתן לדעת מראש מה תהיה הדינאמיקה שלכם עם בעל המקצוע, שהוא בראש ובראשונה בן אדם, לפני שתכירו אותו במציאות.