מחפשים עורך דין משפחה? השתמשו בשירות חינם להתאמת עורכי דין מומחים תוך דקות!
3 7 5 5
אנשים השתמשו בשירות זה.

סמנו עורכי דין מהרשימה ומלאו פרטים בטופס למעלא כדי לפנות לעורכין הדין הרצויים מהרשימה

עורך דין משפחה - עורכי דין משפחה:

לא כל המשפחות יכולות להיות מאושרות ולעתים מתעורר בתא המשפחתי קונפליקט המצדיק התערבותו של גורם מקצועי, כמו לדוגמא גירושין או חלוקת ירושה. במצבים כאלה ובייחוד אם סכומי כסף גדולים מעורבים, יש צורך לפנות לעורך דין מקצועי המתמחה בדיני משפחה, במטרה לצאת עם היד על העליונה. לא קל לאתר עורך דין כזה, שכן תחום דיני המשפחה הוא נפוץ מאוד וכתוצאה מכך ניתן למצוא עורכי דין רבים המתחרים על אותה משבצת בדיוק ומציעים שירותים דומים. כדי לבצע סינון קל ומהיר, נוצר אתר המרכז תחת קורת גג אחת את עורכי הדין הפעילים במדינה, לרבות עורכי דין לדיני משפחה. באמצעות הקלקה אחת על העכבר, תוצג בפניכם רשימה של עורכי הדין המתמחים בתחום הזה בלבד ומאזור מגוריכם, כך שמראש תקבלו רשימה מדויקת הקולעת לצרכים שלכם.
img
המלאכה נמשכת

מאחר שקיימים עורכי דין רבים בתחום דיני המשפחה, סביר להניח שגם לאחר שתעברו את השלב הראשון בסינון- תישאר לכם רשימה מפוארת למדי המורכבת מעורכי דין שונים. הסינון הזה, מוצלח ככל שיהיה, הוא סינון טכני בלבד ולכן כעת עליכם לבצע סינון איכותי. מאחר שסינון כזה לא יכול להיות מבוצע על בסיס שמי בלבד, עליכם לקבל אינפורמציה נוספת שתסייע לכם במלאכה. כדי לקבל את המידע הדרוש, תתבקשו ללחוץ על שמותיהם של עורכי הדין וכך תקבלו גישה לכרטיסים האישיים של כל אחד ואחד מהם. באמצעות הכרטיסים האישיים תוכלו ללמוד מידע חשוב אודות עורכי הדין, כמו למשל המוסד האקדמאי בהם למדו, שנות הניסיון שלהם בתחום, לקוחות עבר ידועים ואפילו מידע קצת אישי יותר כמו ה"אני מאמין" שלהם לצד תמונתם.

עיון בכרטיס אישי של כל עורך דין הוא בגדר היכרות לכל דבר (גם אם היא חד צדדית) ולכן יש כאן מספיק נתונים כדי שתחליטו לנפות החוצה עורך דין מסוים או להשאיר ברשימה עורך דין אחר. יחד עם זאת, כדי לבצע סינון לכדי עורך דין אחד ויחיד, עדיין חסרים לכם נתונים נוספים. כדי להשיג אותם, תתבקשו לבצע חיפוש מעמיק יותר ברשת אודות עורכי הדין ולבסוף לקבוע פגישה אישית עם השמות שנותרו ברשימה. עורך הדין שיעניק לכם תשובה קונקרטית, יידבר איתכם בגובה העיניים וינהל איתכם אינטראקציה נעימה- הוא עורך הדין לדיני משפחה שתבחרו בסופו של דבר לייצג אתכם.