מחפשים עורך דין גירושין? השתמשו בשירות חינם להתאמת עורכי דין מומחים תוך דקות!
3 7 5 5
אנשים השתמשו בשירות זה.

סמנו עורכי דין מהרשימה ומלאו פרטים בטופס למעלא כדי לפנות לעורכין הדין הרצויים מהרשימה

עורך דין גירושין - עורכי דין גירושין:

לא נעים לצפות בתא המשפחתי שלכם מתפרק, אך לעתים מדובר בתוצר בלתי נמנע של מערכת יחסים גוועת. אם כבר השלמתם עם מותו של הקשר, רצוי שתפנו לעורך דין לענייני גירושין ותעשו זאת כמה שיותר מהר. הסיבה לכך נובעת מן העובדה שבתחילת תהליך הפרידה מתרחש תהליך מקביל הנקרא "מרוץ הסמכויות" ומתייחס למי מבני הזוג שיפנה ראשון לערכאות המשפטיות. במקרה כזה, הפונה הראשון ייהנה מיתרון שעשוי לסייע לו במהלך תהליך הגירושין כולו. על מנת לבחור בעורך הדין המתאים וביעילות, הוקם אתר המאגד תחת קורת גג אחת את כל עורכי הדין הפעילים בישראל. באמצעות הקלקה על העכבר, תוכלו לבצע סינון של הכמות האדירה הזו לפי תחום התמחות בהצלבה עם אזור המגורים וכך תיחשפו רק לעורכי דין הרלוונטיים עבורכם.
img
בחרו בטוב ביותר

על אף שגירושין זו התמחות נפוצה מאוד בקרב עורכי דין, בפועל, לא כולם יודעים להעניק את העצה הנכונה ברגע המתאים ולכן חשוב לבחור את עורך הדין המקצועי והאיכותי ביותר. על מנת להשיג את המטרה, תתבקשו כעת להקליק על שמותיהם של עורכי הדין ברשימה. ההקלקה הזו תביא אתכם לכרטיסים האישיים שלהם ואז ההיכרות עם עורכי הדין תקבל מימד חדש. באמצעות הכרטיסים האישיים תוכלו ללמוד אודות הרקע המקצועי של עורכי הדין, לרבות השכלתם, שנות הוותק שלהם בתחום ואפילו האג'נדות שלהם בנושא. מדוע קראנו לשלב הזה "שלב ההיכרות"? משום שכבר עכשיו תוכלו לגבש את הרושם הראשוני שלכם ולבחור את מי לסנן החוצה ומי יכול להישאר בתור מועמד פוטנציאלי.

כדי להשלים את החלק האחרון והקריטי ביותר בסינון, תתבקשו הפעם לקבוע סדרת פגישות אישיות עם השמות שנותרו ברשימה. מטרת הפגישה הזו היא להעניק לכם יותר אינפורמציה שתשמש כבסיס להשוואה בין עורכי הדין וגם להתרשם מהאישיות שלהם ממקור ראשון. בנוסף, אל תהססו כבר בפגישת ההיכרות להציג את פרטי המקרה שלכם. אין לדעת, ייתכן שתקבלו כבר בפורום הזה עצה מועילה שתשמש אתכם בהמשך- גם אם בפועל תחליטו לא לבחור בעורך הדין המדובר מסיבה כזו או אחרת. עורך הדין שייבחר צריך להיות זה שכרטיסו האישי תאם לקריטריונים שלכם וגם הצליח להוכיח את עצמו במבחן המציאות.