מחפשים עורך דין בראשון לציון? השתמשו בשירות חינם להתאמת עורכי דין מומחים תוך דקות!
3 7 5 5
אנשים השתמשו בשירות זה.

סמנו עורכי דין מהרשימה ומלאו פרטים בטופס למעלא כדי לפנות לעורכין הדין הרצויים מהרשימה

עורך דין בראשון לציון - עורכי דין בראשון לציון:

בראשון לציון, העיר הרביעית בגודלה בארץ, ניתן למצוא עורכי דין רבים המתחרים על לבם (וכיסם) של תושבי העיר ועל הזכות לייצג אותם מול הערכאות המשפטיות. כמובן שלעובדה הזו יש היבטים חיוביים, שכן מי שנקלע לתסבוכת משפטית יכול לבחור באיש המקצוע הטוב ביותר מתוך המגוון הקיים, אך יש כאן גם צדדים פחות חיוביים והם כולם סובבים סביב הקושי לאתר את איש המקצוע המתאים מתוך מבחר גדול כל כך. כדי להקל על התהליך, נכנס לתמונה אתר ייעודי שכל תפקידו הוא לרכז עבורנו עורכי דין מאזור ראשון לציון, בחלוקה לפי התמחויות. המשמעות היא שכל הזמן והמאמצים שהייתם נדרשים להקדיש בנסיבות אחרות לצורך סינון עורכי דין מערים אחרות או בהתמחויות לא רלוונטיות- כעת תוכלו לנתב לצורך מטרות חשובות יותר, כך שמדובר בחסכון אדיר בזמן ובמשאבים.
img
זהו, סיימנו?
התשובה היא חד משמעית- לא. האתר אמנם סייע בסינון רשימת עורכי הדין, אך לא מדובר באופציה היחידה שהוא מציע: אם תלחצו על כל אחד מהשמות המופיעים ברשימה, תגיעו לכרטיס אישי של עורכי הדין ובו מידע מקצועי כמו למשל השכלה, ניסיון, התמחויות ועוד. בנוסף, תמצאו בכרטיס האישי גם תמונה ואפילו מספר פרטים אישיים אודות עורך הדין, שנועדו לספק ערך מוסף חשוב להיכרות הדמיונית בין הגולש לאיש המקצוע. כבר בשלב הזה תוכלו לבצע סינון נוסף רק על סמך המידע המופיע בכרטיס. מה מהווה עילה לפסילה? רקע מקצועי לא מספק, ניסיון לוקה בחסר או אפילו אינטואיציה שלילית, שכן לאינטואיציה שלכם אמור להיות משקל רב בהחלטה.

בשלב הבא תתבקשו לקבוע פגישת היכרות אישית בראשון לציון, עם השמות שעדיין נותרו ברשימתכם, במטרה לבחור את האדם המתאים ביותר לייצג אתכם. העניקו לעורך הדין במה חופשית להביע את עצמו ולהציג את שירותיו אך במקביל ספרו לו אודות המקרה שלכם, נסו לשמוע את חוות דעתו ובדקו מה טיב התקשורת ביניכם. האם הפגישה התנהלה בצורה מוצלחת עד כה? אם כן, מדובר בזמן המתאים לבקש מעורך הדין הצעת מחיר, כדי לוודא שמדובר בסכום שתוכלו לעמוד בו.