מחפשים משרד עורכי דין בתל אביב? השתמשו בשירות חינם להתאמת עורכי דין מומחים תוך דקות!
3 7 5 5
אנשים השתמשו בשירות זה.

סמנו עורכי דין מהרשימה ומלאו פרטים בטופס למעלא כדי לפנות לעורכין הדין הרצויים מהרשימה

משרד עורכי דין בתל אביב - משרדי עורכי דין בתל אביב:

לשכת עורכי הדין פרסמה בשנת 2012 נתון מפתיע: במדינה פועלים כיום 63,000 עורכי דין, כאשר רק בחודשים האחרונים הוסמכו למעלה מ-2000 עורכי דין נוספים. באופן לא מפתיע, מרבית עורכי הדין החדשים שייכים למחוז תל אביב, מה שרק יכול להצביע על כמות עורכי הדין הפעילים בעיר הזו ביחס לערים אחרות בארץ. מה זה אומר מבחינת תושבי תל אביב? המשמעות הראשונה היא חיובית, שכן בתל אביב ניתן למצוא מענה לכל בעיה משפטית אליה תיקלעו. המשמעות השנייה היא פחות אופטימית, שכן לעתים קיים קושי ממשי לבחור בעורך הדין המתאים מתוך המבחר הקיים ובוודאי שלא כולם שומרים על רמה אחידה של איכות ואמינות. חיפוש עורך דין מתאים מתוך המבחר הקיים יכול להוביל לשעות על גבי שעות של סינונים מפרכים. כדי לקצר זמנים ולייעל את החיפוש, קם אתר ייעודי המרכז את כל משרדי עורכי הדין בתל אביב, בחלוקה על פי סוגי ההתמחויות. האתר חוסך מתושבי תל אביב את הצורך להיתקל ברשימות של עורכי דין מערים אחרים או בהתמחויות שהן כלל לא רלוונטיות.
img
השלב הבא בחיפושים
מאחר שכמות עורכי הדין בתל אביב גדולה כל כך, סביר להניח שגם לאחר שתסננו את רשימת עורכי הדין בחלוקה לפי עיר והתמחות, תישארו עם רשימה מכובדת למדי המורכבת מכמות גדולה של עורכי דין. מכאן נובע שהסינון הכרחי גם בשלב הזה ולכן לא ניתן לבחור שרירותית באחד השמות ברשימה. כדי לבצע את הסינון, תידרשו להיכנס לכרטיסי העסק של עורכי הדין, לקרוא אודות עברם המקצועי ולנסות לבחור כבר בשלב הזה מי המועדפים עליכם. אפשרות נוספת היא ללכת על שיטת השלילה, כלומר לפסול מראש עורכי דין שהכרטיס שלהם לא מושך אתכם, לא מכיל מספיק מידע וכו'.

בשלב הזה סביר להניח שהצלחתם לנפות את רוב הרשימה האדירה שעמה התחלתם את התהליך, אך גם זה לא מספיק- זכרו כי המשימה שלכם היא לבחור את עורך הדין התל אביבי הטוב ביותר. לשם כך מומלץ לקבוע פגישות אישיות שיאפשרו לכם לבחון האם כל מה שכתב על עצמו עורך הדין בכרטיסו האישי אכן מקבל ביטוי גם במציאות. פרט לכך, זו הזדמנות נהדרת להעלות את המקרה הספציפי שלכם ולראות מהי תוכנית העבודה של עורך הדין וכיצד הוא מתכוון לטפל בכם.