מחפשים בוררות? השתמשו בשירות חינם להתאמת עורכי דין מומחים תוך דקות!
3 7 5 5
אנשים השתמשו בשירות זה.

סמנו עורכי דין מהרשימה ומלאו פרטים בטופס למעלא כדי לפנות לעורכין הדין הרצויים מהרשימה

בוררות:

בעולם העסקים שבו כל צד מנסה להגן על האינטרסים שלו, פעמים רבות נוצרים חיכוכים ולעתים הם צומחים לכדי סכסוכים של ממש. לא כל סכסוך על רקע עסקי מוכרח להגיע לידי הכרעה אצל הערכאות המשפטיות, אלא ניתן לעתים ליישב את הקונפליקט בדרכי נועם, למשל באמצעות בוררות. כיצד זה עובד? בוררות דומה להליך משפטי, אלא שבמקום שופט ישנו בורר- עורך דין בעל התמחות בתחום, צד ניטראלי אשר נבחר ע"י שני הצדדים והוא מנסה להניע אותם לכדי פשרה. כדי להגיע למצב של בוררות, שני דברים צריכים להתקיים במקביל: האחד הוא כמובן רצונם המשותף של הצדדים להגיע לפשרה והשני הוא הבחירה בבורר מקצועי ואמין, שיודע כיצד ליישב סכסוכים מסוג זה. על מנת לסייע בבחירה, קם אתר המאגד במקום אחד את עורכי הדין הרשומים בארץ, לרבות עורכי דין בעלי התמחויות ייחודיות, כמו למשל בוררים. באמצעות לחיצה אחת על העכבר, ניתן לקבל פילוח מדויק של עורכי הדין בחלוקה לפי התמחויות ואזור פעילות.
img
השלב הבא בתהליך

בשלב הבא תתבקשו לבצע סינון איכותי יותר באמצעות לחיצה על שמות עורכי הדין שנותרו ברשימה וקבלת גישה לכרטיסים האישיים שלהם. כל כרטיס אישי כזה מפרט את הרזומה המקצועי של עורך הדין אותו הוא מייצג, כך שבאמצעות עיון במידע הזה תוכלו לבצע סינון נרחב של עורכי דין שלא תאמו לקריטריונים שלכם. כיצד ניתן לעשות זאת? בקלות רבה: כרטיס אישי מסוים עשוי להיות דל באינפורמציה ועל כן ייפסל מיד, בעוד שכרטיס אחר עשוי להציג ניסיון לא עשיר מספיק ולכן ייפסל גם כן. תופתעו לגלות עד כמה קל לבצע סינון על סמך אותם כרטיסים אישיים, עד שתישארו עם רשימה של כמה בוררים ספורים בלבד.

את השלב הבא כדי לעשות במשותף, כלומר עם הצד שעמו אתם מסוכסכים והוא שלב הפגישות האישיות. כבר ציינו שהבורר אמור להיבחר ע"י שני הצדדים ולכן גם אם צד אחד הוא זה שביצע את עבודת הסינון עד כה, הרי גם הצד השני צריך להכיר את המועמדים הסופיים לתפקיד הבוררות, כדי להבטיח שהבחירה אכן תהיה הוגנת וניטראלית.